این سایت متعلق به اقای مشهدی با شماره09132259027میباشد و فریب اشخاص دیگر را نخورید

ما را در اینستاگرام دنبال کنید

به نام خداوند رنگ ها – سال نو مبارک

در اولین روزهای اولین سال قرن جدید نوروز باستانی را از طرف خودم مهندس فهد مشهدی و گروه اصفهان رنگ به همه هموطنان عزیزم ، همه هنرمندان ، همه هنردوستان و همه همکاران عزیزم تبریک عرض می نمایم. اصفهان رنگ کوشید تا در سالی که گذشت تحولی بزرگ در راستای ارتقای هنر نقاشی و پتینه و رنگهای دکوراتیو بردارد و ما آگاهی رساندن درباره ورکشاپ های پتینه به اندازه خود اطلاع رسانی کرده و جوانان را از این دام و سراب نجات دهد.

اصفهان رنگ در سال جاری در فکر تهیه سی دی cd آموزشی به صورت تصویری و یک کتابچه مکمل به صورتی که خانم های خانه دار هم بتوانند با روش های ما کاملا بدون نیاز به نقاش هر جایی که خواستند رنگ یا پتینه کنند.

الان هم در همین سایت اصفهان رنگ آموزش ها به ترتیب نوشته شده می توانید دقیقا همین ها را انجام دهید.

روش آموزشی امروز بسیار زیبا کار آمد و برای هم لوازم خانه ، ابزار ساختمان و لبه های کناف و هر آنچه شما دوست دارید تغییری در آن ایجاد کنید به کار می آید.

پتینه طرح فیروزه کاری :

مواد لازم : 1-چسب چوب 2- پولک ، زرک ، پودر ورق طلا یا نقره 3- مجسمه 4- رنگ برای زیرسازی

روش : مثال لبه کناف را به هر رنگی که دوست دارید با رنگ زیر رنگ می زنید تا هم شکل پولک ها زیر رنگ ها یا ورق ها در بیاید تا مصرف آن کمتر شود بعد از خشک شدن رنگ آستر اگر لکه ای وجود دارد با بتونه آدرلیک که در بازار رایج است گرفته سپس لایه دوم آستر را

تذکر این کار برای جاهایی استفاده می شود که یا گچ یا کناف یا سفال یا مجسمه های گچی باشد و هیچ رنگی محو زده باشد اگر جایی قبلا رنگ شده یا پلی استر باشد نیازی به این کار نیست زیر رنگ مخصوص گچ می باشد.

بعد از مراحل آستر چسب چوب را با قلم به همه جای مکان مورد نظر می مالیم وقتی چسب چوب دونم شد از پودر ورق یا پولک یا زرک به صورت فراوان بر روی چسب چوب ها می ریزیم تا کل سطح پوشیده شود این روش بسیار بسیار زیبا بوده و طرح فیروزه کاری را به شما هدیه می دهد بعد از خشک شدن این مرحله برای لیفت شدن از کلیر اسپری یا کلیر با قلم روی سطح استفاده نمایید مثلا لبه کناف ها را باید با قلم کلیر زد مجسمه و آینه و قاب از اسپری کلیر هم می توان استفاده کرد. حتما این روش را انجام دهید تا لذت یک طرح فیروزه یا هر رنگی که خودتان دوست دارید با دوستان خود بدهید.